27. února 2017

Jak a proč se registrovat do Makra?

Nevíte kde a jak se zaregistrovat do Marka? Registrace jsou dostupné on-line - jediné, co musíte před provedením on-line registrace splňovat, je být podnikatel a mít tedy platné IČO. Registrace i základní modrá Makro karta (nutná ke vstupu) jsou zcela zdarma.

Zaregistrovat se lze velmi jednoduše přes jednoduchý formulář na stránce http://www.makro.cz/o-makro/vyhody-makro-karet. Druhý den po registrac pro vás bude na informacích v Makru připravena Makro karta, která vás opravňuje ke vstupu do obchodu.

Po registraci vám začne domů chodit pravidelně aktuální katalog s nabídkou Makra. Dostanete jej vždy s předstihem, abyste stihli upravit vaše ceny, pokud zboží dále přeprodáváte. Než se do Makra vydáte, pamatujte na to, že s sebou musíte mít občanský průkaz a že vás smí do obchodu doprovázet pouze jedna osoba starší 12 let.

Základní karta a VIP karty

Základní karta pro přístup do Makra je Modrá Makro karta. Pokud ale v Makru utratíte za jedno čtvrtletí více než 10.000 Kč bez DPH, máte nárok získat tzv. Stříbrnou Makro kartu, která vám zajistí výhody v podobě vyhrazeného vchodu a přístup k partnerské přepážce. Utratíte-li za měsíc více než 33.333 Kč bez DPH (100.000 Kč bez DPH za čtvrtletí), získáte nárok na zpětný bonus ve výši 3 % obratu. Utratíte-li se Zlatou kartou více než 83.333 Kč bez DPH měsíčně, bude zpětný bonus až 5 % obratu.

Výhody pro všechny zákazníky

U různých specifických kategorií výrobků nabízí Makro další cenové výhody pro všechny zákazníky. Například nabídka Top 10 - na základě porovnání s konkurencí Makro upravuje ceny ovoce pro dosažení nejvýhodnější ceny na trhu nebo v případě nákupu vína nabízí 7 % slevy při nákupu celého kartonu stejných lahví.

Nezapomeňte, že neregistrovaní zákazníci v Makru nakupovat nemohou!

Všechny informace o registraci naleznete na stránkách www.makro.cz